updated Surrey County Golf - Kelso Hamilton Four Ball 2019 - EAST Section 
18-Mar Please e-mail your results to    Jane@surreygolf.org     stating      Kelso east ~ Your Club's Name and 1 or 2  -  THANK YOU
**Qualifiers Play by March 4
Play by Mar 31 Play by May 12 Play by Jun 16 Play by Jul 21 Play by K-H East Section Final
Top Team is home Bottom Team at home Top team is home Bottom Team at home Monday Aug 26 at The Drift
Top team is home on Saturday 28 September
Reigate Heath 1 Reigate Heath 1 tee of at  09:28
bye    
Walton Heath Artisans 1 Walton Heath Artisans 1   Jackets and Ties not
bye      required for the Section Final
Epsom 1 Epsom 1    
bye       sandwiches & cake
Dulwich & Sydenham Hill 1 Dulwich & Sydenham Hill 1   (and a beer!) after play
bye    
Coombe Wood 1 Coombe Wood 1    
bye        
North Downs 1 North Downs 1      
bye      
Purley Downs 1      
Lingfield Park 1      
Addington Palace 1 Horton Park 1  
Horton Park 1  
Malden 1 Malden 1  
Mitcham 1      
Banstead Downs 1      
London Scottish 1      
Croham Hurst 1        
Horne Park 1        
Cuddington 1 Gatton Manor 1    
Gatton Manor 1  
Bletchingley 1 Bletchingley 1  
Coulsdon Court 1      
Farleigh 1 Kingswood 1    
Kingswood 1  
Reigate Hill 1 Reigate Hill 1  
Shirley Park 1    
Surbiton 1 Wimbledon Park 1  
Wimbledon Park 1 East Section winners
Roehampton 1 Wimbledon Common 1
Wimbledon Common 1    
Tyrrells Wood 1 Surrey Downs 1   and then the Grand Finale
Surrey Downs 1     The East v The West 
Surrey National 1 Coulsdon Court Artisans 1     Sunday Sept 29
Coulsdon Court Artisans 1       The Drift
Mitcham 2     first tee 12:00
London Scottish 2  
Dulwich & Sydenham Hill 2    
Coulsdon Court 2      
Coombe Wood 2      
Banstead Downs 2      
Horton Park 2 Wimbledon Common 2    
Wimbledon Common 2      
Kingswood 2    
Roehampton 2  
Croham Hurst 2    
Coulsdon Court Artisans 2      
Reigate Heath 2      
Addington Palace 2      
Surbiton 2 Surbiton 2      
bye        
Surrey Downs 2 Surrey Downs 2    
bye    
Tyrrells Wood 2 Tyrrells Wood 2    
bye      
Walton Heath Artisans 2 Walton Heath Artisans 2    
bye      
Surrey National 2 Surrey National 2  
bye    
Reigate Hill 2 Reigate Hill 2
bye KELSO  EAST
Qualifiers Play by March 5
 
  Qualifier 6 Qualifer 7 Qualifier 8 Qualifier 9 Qualifier 10